Budowa kurników

Mierząc się z nowymi technologiami wprowadzanymi sukcesywnie na rynek hodowli drobiu pragniemy wyjść na przeciw coraz wyższym standardom zarówno higienicznym, budowlanym jak i wizualnym inwestorom, którzy pragną zmodernizować bądź rozpocząć budowę kurnika.

więcej informacji ...

Budowa kurników
Budowa obory

W oborze opartej na stalowej konstrukcji znacznie łatwiej jest zapewnić zwierzętom optymalne warunki do rozwoju. Taki budynek spełnia wszelkie wymogi BHP. Ocynkowana stal zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób i jest łatwa do utrzymania w czystości. Nie koroduje i nie tworzy środowiska do rozwoju pleśni, grzybów i bakterii, które mogłyby zagrażać zdrowiu zwierząt.

więcej informacji ...

Budowa obory
Hale magazynowe

Hale magazynowe, które oferujemy wyróżniają się wysoką jakością, solidnością oraz wytrzymałością na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Wszystkie elementy są ocynkowane ogniowo. Dzięki temu mogą być wykorzystywane na wiele różnych możliwości.

więcej informacji ...

Hale magazynowe
Przechowalnie warzyw i owoców

Budujemy przechowalnie warzyw i owoców.

więcej informacji ...

Przechowalnie warzyw i owoców

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją przesłanego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest CYNKLAK KONSTRUKCJE s.c. R.Rednowski, D.Klimek z siedzibą ul. Leśna 36, 07-200 Wyszków.

Jak do nas trafić?

Partnerzy