termoizolacja kurnika pianką PUR

W obiektach specjalnego przeznaczenia takich jak kurniki, chlewnie czy obory ważne jest użycie odpowiednich surowców, które zapewnią właściwą izolację oraz będą funkcjonalne.

Przy izolacji kurników i chlewni wykorzystujemy piankę PUR o strukturze zamkniętej (powyżej 95 % porów zamkniętych), która stanowi jednocześnie termo i hydroizolację w jednym produkcie.  Jej współczynnik przewodzenia ciepła to jedynie 0,022 [W/mK], jest więc prawie dwukrotnie mniejszy niż w przypadku dotychczas używanych materiałów izolacyjnych. Pianka zamknięto-komórkowa mieści się w klasie palności E – samo gasnąca.  Aplikuje się ją bezpośrednio na daną powierzchnię (beton, styropian, drewno, płyty różnego rodzaju), charakteryzuje się znakomitą przyczepnością. Wypełnia wszelkie luki i dziury, a dzięki początkowo płynnej fazie dopasowuje się do każdego kształtu podłoża.

Zalety termoizolacji budynku inwentarskiego natryskową pianką PUR

Tak wykonana izolacja jest odporna na działanie większości kwasów i zasad oraz jest odporna na grzyby i pleśnie, a jej twardą powierzchnię można bez wahania myć myjką pod wysokim ciśnieniem z użyciem detergentów, co pozwala zniwelować rozwój groźnych dla chowu bakterii. Pianka PUR zamknięto-komórkowa posiada także atest higieniczny PZH, a po aplikacji jest obojętna fizjologicznie i nie stwarza zagrożenia dla chowu. Cechy te są niezwykle ważne przy hodowli czy chowu nawet delikatnych i wymagających gatunków zwierząt.

Krótki czas prac pozwala wykonać izolację między rzutami, co przynosi wymierne korzyści. Dodatkowo wykorzystanie pianki PUR pozwala na zabezpieczenie dachu przed korodowaniem, a także sprawia, że czyszczenie kurnika jest dużo prostsze.

W realizacji zleceń termoizolacji budynków inwentarskich pianką poliuretanową współpracujemy z naszym partnerem technologicznym firmą KASJO - PUR Ocieplanie pianką PUR

.
Izolacja pianką PUR kurnika, obory, chlewni
Izolacja termiczna budynków inwentarskich
Termoizolacja natryskowa pianką PUR
Ocieplanie kurnika pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR
Izolacja pianką PUR

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją przesłanego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest CYNKLAK KONSTRUKCJE s.c. R.Rednowski, D.Klimek z siedzibą ul. Leśna 36, 07-200 Wyszków.

Jak do nas trafić?

Partnerzy